Študentský pochod Trnavou

Oznam

Tento rok vymyslela Študentská rada Trnavskej univerzity vynikajúcu novinku - Študentský pochod Trnavou. Akcia je určená najmä pre prvákov, ale svoju účasť potvrdili aj vyššie ročníky (vrátane doktorandov), ktoré odovzdajú svoje dlhodobo nadobudnuté skúsenosti s Trnavou a jej lokálnymi tzv. študentskými podnikmi.

Slovami Študentskej rady sa dá zhrnúť samotný účel pochodu následovne: „... začiatkom jesene bolo celkom bežné vidieť zmätených študentov, blúdiacich Trnavou v snahe nájsť knižnicu, úrad, alebo dobrý podnik. Ako Študentská rada už nechceme, aby sa niečo podobné opakovalo, a preto chceme všetkých prvákom pomôcť a už od začiatku semestra priblížiť našim študentom Trnavu, aby sa v nej cítili ako doma.”

Tak neváhajte a už tento utorok o piatej večer sa môžete stretnúť na Trojičnom námestí so spolužiakmi - odkiaľ sa spoločne s organizátormi presuniete cez pešiu zónu až k Námestiu SNP. Odtiaľ sa pod vlajkami fakúlt prejdete centrom mesta, kde Vám vyššie ročníky ukážu a porozprávajú o najdôležitejších miestach v Trnave a samozrejme urobíte si krátke prestávky v tých najlepších trnavských podnikoch.

Nezabudni potvrdiť svoju účasť a pozvať svoje spolužiačky a spolužiakov na facebooku: https://www.facebook.com/events/325771711101693/